Zpříjemněte si bydlení dřevěnými dekoracemi

Znáte pořekadlo: Můj dům, můj hrad? Také byste se ve vaší domácnosti chtěli cítit útulně, pohodlně a harmonicky?

Docílíte toho snadno – pomocí dřevěných dekorací a bytových doplňků ze dřeva, které vašemu obývacímu prostoru dodají život a styl. Vy se pak skutečně budete cítit jako na “zámku” nebo jiném panství, ze kterého se vám ani nebude chtít ven. O důvod víc, proč se pak věnovat zábavě z pohodlí domova – třeba hraním na Online kasino playamo, kde na vás čeká mnoho lákavých her.

Proč je dřevo vhodný materiál k dekoraci vašeho interiéru?

Tak zaprvé – dřevo je jako přírodní materiál příjemný na dotek i na pohled. Vytváří hřejivou atmosféru a vyvolává pocit tepla. Oživí každý “studený” interiér a nastolí harmonii.

Zadruhé – jedná se o nejekologičtější stavební materiál, který pochází z obnovitelných zdrojů. Není nic jednoduššího, jak být blíže přírodě, než si domácnost vyzdobit dřevěným dekorem v podobě, dřevěných rámů a rámečků, dřevěného nádobí, svícnů, stojanů a věšáků, poliček apod.

Zatřetí – dřevo odolá zubu času tak jako žádný jiný materiál. Navíc dřevo stárne s noblesou a starší dřevěné “vintage” kousky stále vypadají stylově a k světu. Existují tací, kteří starší dřevěný nábytek a další výrobky ze dřeva preferují nad těmi novými a moderními.

Dřevo je multifunkční materiál. Hodí se do domácnosti i ven na zahradu. Stačí ho přelakovat a vydrží i venku na dešti a v mrazu. Dřevu můžete propůjčovat mnoho podob – natírat barvami, patinovat, lakovat nebo ho naopak nánosů laku zbavovat a vytvářet tak stylový “look”, za který by se nestyděl ani žádný designový řetězec s nábytkem.

Navíc ze dřeva lze vyrobit téměř cokoliv – od nádobí přes šperky po botník.