Tipy na dřevěné dárky

Hledáte-li způsob, jak být ekologičtější a šetrnější k životnímu prostředí, vyměňte plasty za přírodní materiál – dřevo. A to i v případě, že sháníte dárky pro svou rodinu a přátele.

Níže naleznete konkrétní tipy na stylové dárky ze dřeva.

Souprava dřevěných rámečků s vlastními fotografiemi nebo obrázky

Domácí galerie v podobě dřevěných rámečků s vlastními fotografiemi je skvělý osobní dárek, který zútulní a oživí každý prostor. Tento dřevěný dárek určitě potěší.

Dřevěná polička na knihy a jiné předměty

Polička se vždycky hodí! Jedná se o velice praktický a krásný dárek. Dřevěné police vypadají perfektně a jsou k dostání dispozici v mnoha délkách a povrchových úpravách.

Dřevěné šperky

Takový jedinečný nápad! Nejen, že je dřevěný šperk skvělým dárkem, je také nadchne zastánce udržitelného způsobu života. Dřevěné šerky můžete vybírat jak pro ženy, tak pro muže. K dostání jsou i například dřevěné hodinky!

Servírovací nádoby vyřezávané ze dřeva

Ze dřeva se vyrábí i nádobí, velké dřevěné mísy se skvěle hodí na saláty, větší talíře jako místo pro čerstvé ovoce a dřevěná krájecí prkénka jsou nejen praktická, ale i skvěle ozvláštní dekor kuchyně.

Dřevěné lucerny

Obdarujte svou drahou polovičku krásnou lucernu a překvapte ji uspořádáním terasy na romantický večer pro dva. Podávejte šampaňské spolu s jejím oblíbeným dezertem a pomocí luceren vytvořte speciální atmosféru.

Dřevěný svícen

Pokud lucerny nejsou vaším stylem, co takhle krásný svícen z masivního dřeva?

Dřevěná zahradní lavička

Dřevěná zahradní lavička je skvělým dárkem pro prarodiče nebo každého, kdo má zahradu.

Dřevěná lavička bude nejen krásným doplňkem dvorku, ale také vyvolá úžasné vzpomínky pokaždé, když se na ni obdarovaný posadí.