Jak se doma cítit příjemně? Vsaďte na dřevo!

Necítíte se ve vašem bytě či domě jako doma? Žádný problém! Přinášíme vám vše, co potřebujete vědět o zvýšení úrovně pohodlí vašeho příbytku bez zbytečných výdajů.

I když má každý z nás jiné představy o ideálním domově, všichni se shodneme na jednom – cílem při zařizování domácnosti by mělo být vytvoření pohodlného prostoru a útočiště, ze kterého se vám nebude chtít pryč – a třeba strávíte celý den hraním na Playamo casino uvítací bonus, kde na vás čeká uvítací bonus a řada atraktivních her.

Nejste si jisti, kde při zkrášlování interiéru začít? Sestavili jsme seznam snadných způsobů, jak zajistit, aby jste se ve vašem domově cítili příjemně a bezpečně.

Investujte do dřevěných dekorací a bytových doplňků ze dřeva

Dřevo je nadčasové a hodí se do každého interiéru. Dřevěné doplňky a dekorace vykouzlí i z chladného neútulného místa doupě, ze kterého si nebudete chtít hnout. Poličky, dřevěné rámečky, květináče, mísy, tácky, věšáky a další doplňky ze dřeva přidají na atmosféře a pocitu hřejivého domova.

Vyšperkujte stěny uměleckými díly

Jedním z důvodů pocitu holého neútulného místa jsou prázdné stěny. Umělecká díla musí být správně dimenzována na základě výšky a šířky stěny a nesmí být zavěšena příliš vysoko. Nezapomeňte namíchat velké artové kousky s menšími dílky tak, byste zajistili stylový vzhled, díky kterému bude váš domov vypadat živěji.

Oživte interiér rostlinami a sušenými květinami

Pokud hledáte rychlý trik, jak vytvořit atmosféru, pak vsaďte na živé i sušené květiny. Každý temný roh, ostrý regál nebo nešťastnou okenní římsu bude možné v mžiku oživit trochou zeleně. Rostliny navíc mohou pomoci vyčistit vzduch a zbavit váš domov toxinů.